Чи ПОДАТКИ винні?

Сучасні проблеми реформування вітчизняної економіки сьогодні тісно переплітаються з політичною кризою, військовою агресією та соціальною напругою, які існують в Україні впродовж тривалого часу та за останні два роки значно поглибли свій вплив на загальний добробут населення держави. Суттєву роль у цьому процесі відіграє податкова система, яка більше 20 років перебуває у стані перманентного реформування, проте якісних змін, нажаль, так і не відбувається. Цьому явищу передує безліч причин, головним винуватцем яких, безперечно, виступають податки, як основне джерело наповнення бюджетів. Це питання вирішили розв'язати майбутні фахівці у сфері фінансів. Так от, Чи ПОДАТКИ винні? 

 

Сьогодні, 11.03.2015 рокуі, у рамках функціонування науково-просвітницького товариства "ПАРТНЕРСТВО юним" член ТОГО "ПАРТНЕРСТВО", доцент кафедри податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного уінверситету, Галина Василевська, разом із студентами групи Ф - 34 провела семінарське заняття на тему "Чи ПОДАТКИ винні?".

Учасниками семінару було організовано судовий процес, підсудним були безпосередньо самі ПОДАТКИ, які за словами обвинувачення, а саме: прокурора Різник Юліі, приносять багато лиха нашій державі. Юля успішно здійснила досудове розслідування та представила незаперечні факти вини податків у зубожінні українського населення, різкого погіршення їхнього добробуту та занепаду вітчизняної економіки.

Адвокат підсудного, Самчук Іван, уважно вислухав промову прокурора та висловив власні спостереження та факти, визначені ним у ході досудового розслудування як докази невинуватості підсудного. Водночас Іван представив важливі докази щодо захисту ПОДАТКІВ.

Суддя, Комінко Зоряна, заслухавши усіх учасників судового процесу, а саме: звинувачення прокурора, захист адвоката та свідчення свідків з обох сторін, винесла справедливий вирок, зазначивши, що цивілізована й правова держава, яка прагне досягти високого рівня соціально-економічного розвитку, не може обійтися без ПОДАТКІВ, які нажаль, виступають вигідним інструментом державного регулювання у невмілих "руках" чиновників.

Отже, ПОДАТКИ було виправдано, проте виявились нові факти, що засвідчують причетність до окресленого злочину інших осіб. Розслідування триває, запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цієї важливої та цікавої справи. Не будьте байдужими, адже знайти причину наших проблем - це означає знайти правильні шляхи їх вирішення!

Контакти

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

DSC_0019.JPG