РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ!

 

Учасники Науково-просвітницького товариства "ПАРТНЕРСТВО юним" зараз мають багато важливих справ: вони старанно навчаються і планують дуже добре закінчити семестр, беруть участь у наукових конференціях, де займають призові місця за дотепні, креативні і глибоко наукові роботи та з-поміж важливих справ, де молоді люди засвідчили себе активними й талановитими, варто відзначити й їхню активну громадську позицію. 25 травня 2015 року учасниками Товариства було проведено акцію "РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ", а цікава подорож містом, яке усіх об'єднало в стінах Тернопільського національного економічного університету, лише додала колориту й особливої родзинки суспільному проекту.

 

Учасники науково-просвітницького товариства «Партнерство ЮНИМ», студенти факультету фінансів, групи Ф-35, разом із своїм наставником, Галиною Василевською, організували акцію «РАЗОМ БЛИЖЧЕ ДО МЕТИ», у рамках якої вирушили у захоплюючу подорож містом, з бажанням більше дізнатися про улюблений Тернопіль, історію його становлення та розвитку, а також довідатися про походження назв вулиць, видатних осіб, іменами яких вони названі, послухати таємничі легенди і цікаві розповіді про його колишніх мешканців.

Студенти самі опрацьовували маршрут, вибирали потрібну інформацію. Їх розповіді були надзвичайно цікаві, захоплюючі і талановиті. Тільки ті люди, які щиро пишаються містом, що об’єднало їх у стінах університету в дружній колектив, можуть розповідати про нього з любов’ю, привертаючи увагу й зацікавленість навіть сторонніх людей та перехожих.

Подорож розпочалася з вулиці Винниченка та Карпенка, продовжилась вздовж вулиць Юності, Миру, Надставної, Руської, Острозького та Перля, не оминули своєю увагою парк «Топільче», парк ім. Тараса Шевченка, Надставну Церкву, центральний універмаг, який стоїть на місці знищеного комуністичною владою Домініканського костелу та інші визначні місця Тернополя.

Захід організовано студентами групи Ф-35: Степаном Гаврищаком, Маріною Храпач, Марією Федінчук, Віталієм Романюком, Катериною Коваль, Надією Заяць, Людмилою Пивовар, Ярославом Баранцем, усі інші студенти із задоволенням прийняли у ньому активну участь.

 

Контакти

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

DSC_0017.JPG