IV Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

 

ЗАПРОШУЄМО

до участі в роботі IV Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів», яка відбудеться у квітні 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті.

 

До участі в конференції на БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ запрошуються учні старших класів та студенти спеціалізованих коледжів усіх загальноосвітніх навчальних закладів, наявність наукових доповідей не обов’язкова. При виявленні бажання представити науковий реферат (доповідь) для Вас буде призначений науковий консультант – викладач кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ.

Усім учасникам роботі IV Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів» будуть вручені сертифікати та матеріали конференції.

Бажаючим взяти участь у конференції необхідно надіслати заявку на електронну адресу організаційного комітету конференції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за цією ж адресую можна надіслати Ваші запитання, або зателефонувати за номером телефону: +380673501328 – Галина Василівна.

Зразок заявки:

Прізвище ім’я по батькові: 

Школа, клас (група) : 

Тема доповіді (якщо є): 

Ваша ел. адреса (e-mail) 

Ваш № телефону:

Контакти

а/с 704,

Тернопіль-24, 46024

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випадкове фото

DSC_0017.JPG